Scania Truck Driving Simulator – Yol Çalışması Görevi – Oyun İçi Video

Scania Truck Driving Simulator – Yol Çalışması Görevi – Oyun İçi Video

 

Oyunun beta sürümünden videoları yayınlamaya devam ediyoruz. Bu sefer ki videomuz oyuncuların ilgisini çekecek

Video’da bulunan görevde yol çalışmasının olduğu şantiyeden dorsemizi almaya gidiyoruz. Betayı test eden arkadaş bizlere oyunu göstermek için dorseyi almıyor fakat çevreyi tanıtıyor. Daha önce yayınlanan şehir içi oynanış videolarına göre bu videoda daha fazla AI araç trafiği bulunuyor. Yol çalışmasının olduğu alana gelince araçlar yolu geçmeleri için birbirlerine öncelik veriyorlar. Bir diğer dikkat edilmesi gereken unsur ise yol çalışmasının olduğu alanda uyarı işaretlerinin ışıklı olmasıdır.

Scania Tır Simülasyonu oyunu Haziran ayının 15 ve 22. günleri arasında piyasaya sunulmayı bekliyor. 8 Haziran’da Polonya’da prömiyer yapılacaktır. Oyun bitirilmiş ve CD/DVD işlemleri için fabrikaya teslim edilmiştir. Oyun ait bilgi ve görüntüleri aktarmaya devam edeceğiz.

Simülasyon Türk www.simulasyonturk.com “Scania Truck Driving Simulator Türkiye”

 

14 Yorum

 1. Bilgi için teşekkürler.
  Oyun güzel görünüyor yani bir T&T dan çok fazlası var. Ufaktan keşke bir modifiye ekleselerdi :) Başka bir siteden 8 haziranda demo bilgisi verilyordu tabi dogrulugu tartışılır. bakalım kısa zamanda çıkıcaktır oyun. Kolay gelsin güncel haberleri bekliyoruz ;)

 2. SCS Software 8 haziranda polonya prömiyer düzenleyecek oyun zaten üretilmeye başlandı firmalara teslim edildi
  8 haziranda bitmiş hali oynanacak
  demo gelmesi gerekiyor gelirse çok iyi olacak haziranda ayında çıkacaktır oyun temmuza ertelenemez! :D ets2 yavaş yavaş yaklaşıyor….

  • Bir demo çok iyi olurdu vallahi :) ertelenme olmaz bencede. Gelsin görelim ne oyunmuş :) heveslendik videolardan. full ayarlarda oynayalım :D

 3. bu oyunda selektör sistemi var mı? videoda bişiler yapıyodu oynayan arkadaş.

 4. Oyun gerçekten çok güzel. Adamlar tek kelime ile kendilerini bile aşmışlar. :)
  Sebor kardeşlerin kulagına bir küpe daha, bu oyuna avatar sistemi ekleyip çevrimiçi oynatmak var. messela ben örnegin A frmasının şoförüyüm, almanyaya yük taşıyorum. yolda dinlenme tesisine girip, tesadüfi oradan geçen Hasan beyle oturup çay içip yemek yiyip şoför muhabbeti atabilmeliyip. veya yük alıpve teslimlerini avatarlar sayesinde şirket ofislerinde görsel olarak yapabilmeliyim. Gerçek bir şoförün hislerini hissedebilmeliyim.
  Oyunun modellemesi ve renderı bir harika , oyun motoru malum yılların birikimni ile süper geliştirilmiş düşüncesi aşılıyor. scs oyunlarında gidişat araçlara hasar ekleme boyuta geldi. malumuuz TT de araçlar kirlnmeye başlamıştı. umarım bundan sonra araçlar kullanıldıkça eskir ve kazarlarda çökme ve hasar oluşur. Yinede yollardaki arkadaşlarımızı Allah korusun. Oyunu sabırsızlıkla beklemekteyiz. Çok yaşa scs….

  • dedikleriniz şu an ki oyunlr için geçerli olmayacak fakat ileride mutlaka olacaktır hem de Türkiye’de :)
   İsteklerinizin yarısını ETS2 karşılayacak
   daha sonra ValuSoft ve SCS Software ortak projesi ATS olacak bu oyundada çok ilerleyecekler ve sonraki durak daha büyük haritalı içinde ülkemizinde olduğu bir oyun

 5. hadi bakalım oyun çıktı çıkacak nefesinizi tutun :D

Yorum göndermelisiniz.

E-posta adresiniz kesinlikle yayınlanmaz.Gerekli alanaları doldurmalısınız. *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>